Кредити на карту

Різні кредитні та платіжні картки вже давно не є для нас чимось особливим, і перетворилися в зручний і компактний інструмент, який сильно полегшує життя своєму власникові. Таку карту сьогодні має практично кожен з нас, і зовсім не дивно, що кількість людей, яким необхідно отримати кредит онлайн на карту банку, постійно зростає.

Плюси роботи з нами:

  1. 1. Ви маєте можливість отримати до 9 тисяч гривень;
  2. 2. Не треба довго чекати рішення - через кілька хвилин Ви отримуєте гроші;
  3. 3. Не треба збирати безліч документів - потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код;
  4. 4. Не потрібна довідка, що підтверджує Вашу платоспроможність.

Часом потреба в грошах виникає дуже терміново, і конкретна сума потрібна тут і зараз. Наприклад, необхідно терміново купити подарунок дівчині або дружині, оплатити комунальні рахунки або просто не вистачає грошей на термінову покупку.

Кредит на банківську карту - відмінний і швидкий варіант для людей, які цінують свій час і нерви, і не бажають довго чекати рішення про видачу кредиту в банку (в якому, до того ж, можуть і відмовити). Отримати у нас кредит на карту дуже просто, і це може швидко і легко зробити будь-яка людина - головне, щоб вона була повнолітньою.

Неважливо, в якому місті України Ви живете - Київ, Одеса, Харків, Львів чи будь-яке інше - Ви зможете отримати кредит на карту швидко, адже в тому і плюс онлайн кредитів, що для їх отримання відстань не грає жодної ролі.

Кредит на будь-яку банківську карту

Якщо Ви хоча б раз зверталися за кредитом в банк, причому абсолютно неважливо який, вам не з чуток знайома нудна паперова тяганина, а також очікування рішення, якого часто доводиться чекати дуже довго. А гроші потрібні зараз і тут, причому дуже швидко. Звернення в «Кредитор» позбавить Вас від усіх цих проблем. Ви зможете буквально за півгодини отримати кредит на будь-яку карту. Саме так - на будь-яку. Будь то Альфабанк, Аваль, Приватбанк або будь-який інший - гроші прийдуть швидко і в строк.

Нам абсолютно не цікаво, для яких цілей вам потрібно отримати кредит, тому отриману суму ви можете використовувати так, як вам завгодно. У мережі не так багато пропозицій швидкого отримання грошей, а наше - одне з найвигідніших. Якщо порівняти гроші в кредит на карту від «Кредитор» і традиційні кредитні установи, то процентні ставки абсолютно ідентичні. Основна різниця - у нас Ви отримуєте гроші практично миттєво. Головне для нас - зручність клієнта, і саме на це ми орієнтуємося.

Гроші в кредит на карту - це можливість забути про втому від пошуку грошей у борг - ми завжди відкриті для нових клієнтів і допоможемо вирішити фінансові проблеми.

Миттєві Кредити на карту від 500 грн. без довідок і поручителів

Звісно, кожна людина, якій кредит на карту терміново потрібен, цікавить, яку суму вона може у нас отримати. Мінімальна сума кредиту становить 500 гривень, максимально ж ви можете оформити кредит на цілих 9 тисяч. Такої суми в більшості випадків цілком достатньо, щоб задовольнити нагальну потребу в грошах.

Якщо ви новий клієнт, і до цього ніколи не користувалися нашими послугами, то максимальна сума кредиту складе 5000 гривень. Але ми впевнені в тому, що незабаром Ви зможете отримувати і дев'ять, адже наш сервіс дуже зручний і простий, тому ми маємо постійних клієнтів, які вже далеко не один раз користувалися нашими послугами.

Ми пропонуємо зручні терміни кредитування - Ви можете віддати кредит протягом 30 днів. Зазвичай цього терміну цілком достатньо для завершення всіх справ, які потребують термінових витрат. Крім того, чим менше часу Ви користуєтеся кредитом, тим менше платите, а відповідно - економите більше грошей. Погодьтеся, дуже зручно отримати необхідну суму менш ніж за 25 хвилин, а потім віддавати гроші тоді, коли це зручно особисто вам.

Швидкі кредити на карту від 21 року

Онлайн кредит - це зручно, практично і швидко. Вам більше не треба підраховувати решту грошей і думати, чи вистачить їх, щоб прожити до зарплати. Всього лише одна заявка - і ви можете бути спокійні.

Що ж необхідно для оформлення онлайн кредиту? А потрібно для цього вкрай мало:

  • Ваш вік повинен бути не молодше 21 років, і не старше 75 років.
  • У Вас повинна бути персональна банківська карта абсолютно будь-якого українського банку.
  • У Вас повинен бути індивідуальний податковий номер (ІПН).

І це все! Для оформлення швидкого кредиту більше абсолютно нічого не потрібно.

Якщо ви є новим клієнтом, то вам потрібно буде заповнити заявку, що не потребує багато часу. Якщо ж ви наш постійний клієнт, то все буде ще простіше - всього кілька натискань в особистому кабінеті, і необхідна сума піде на Ваш рахунок.

Також просто і повертати кредит - Ви можете це зробити різними способами - як дистанційно, тобто, прямо на нашому сайті або через будь-який термінал самообслуговування (easyPay, iBox та інші), так і у відділеннях «Кредитора».

Навіщо витрачати час і шукати гроші у друзів або знайомих, якщо можна швидко і без проблем отримати їх на карту в будь-який час.

Нашими послугами скористалися 44295 людей

КРЕДИТ ЗА 25 ХВИЛИН НА ВАШУ БАНКIВСЬКУ КАРТКУ ОНЛАЙН

БЕЗ ЗАСТАВИ ТА ПОРУЧИТЕЛІВ

ЗРУЧНІ СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

МОЖЛИВІСТЬ СПЛАТИТИ КРЕДИТ ДОСТРОКОВО

МОЖЛИВІСТЬ ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН КРЕДИТУ

ПЕРЕРАХУНОК ВІДСОТКІВ ЗА ФАКТОМ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ