Про нас

ТОВ «Фінансова компанія «Кредитор XXI» - це фінансова установа, яка здійснює свою діяльність на підставі ліцензії, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 387 від 18.05.2017 р. надаючи послуги в онлайн і оффлайн режимах.

Ми пропонуємо якісні та швидкі послуги з надання кредиту, використовуючи в роботі індивідуальний підхід існуючим Клієнтам і пропонуючи вигідні умови для взаємовигідного співробітництва тим, хто раніше не користувався нашими сервісами. На шляху до досягнення амбітних цілей, Компанія щодня підтверджує свої лідерські позиції конкретними результатами роботи і стійкою репутацією надійного партнера.

Наша мета - швидке і безпечне надання грошових коштів на потреби Клієнтів у зручний час і на вигідних умовах. Ми усвідомлюємо, що Ваш час - цінний ресурс, тому процес надання кредиту максимально спрощений, а формальні питання зведені до мінімуму.
В основі нашої філософії - побудова довгострокових взаємовідносин з нашими Клієнтами, які базуються на надійності і чесності.

Наша місія - видача чесних мікропозик у зручній формі для всіх Клієнтів, кожен з яких важливий і цінний для нас.

Наша команда представлена професіоналами, які мають багаторічний досвід роботи на ринку кредитування, а також надання клієнтського сервісу у фінансовій сфері. Ми - команда однодумців, пов'язаних спільними цінностями та підходами в досягненні поставлених цілей Компанії.

Ми пропонуємо сучасний онлайн-сервіс, який дозволяє отримати кредит на персональну банківську карту в зручний для Вас час.

Час прийняття заявок - 24/7, час роботи сервісу - кожен день з 09:00 по 20:00.

Наші фахівці роблять отримання позики простим для кожного, при цьому дотримуючись основного принципу Компанії: допомога повинна прийти моментально, як тільки виникла така необхідність. Для підписання договору Вам не доведеться їхати до нас в офіс. Як підпис ми використовуємо аналог власноручного підпису – сукупність логіна та пароля персонального кабінету на сайті Компанії, яким підтверджується згода з усіма пунктами договору.

Щоб заповнити заявку на отримання кредиту в ТОВ «ФК «Кредитор XXI» потрібен лише доступ до Інтернету та дані Клієнта, а для отримання коштів - банківська карта, на яку будуть зараховані гроші.

У будь-якій діяльності важливо не тільки дотримуватися сучасних підходів до ведення бізнесу, але, в першу чергу, не забувати про людські цінності і етичні принципи, на яких має базуватися будь-яка взаємодія зацікавлених сторін. Ми дбаємо про наших Клієнтів, постійно вдосконалюючи сервіси, розширюючи вікові рамки, скорочуючи перелік необхідних документів та часові витрати на оформлення кредиту.