ШВИДКЕ ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ НА КУПІВЛЮ ЗОЛОТА В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ «ЮВЕЛІРНА КАРТА»

#

ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:

Вік 18-75 років.
Паспорт громадянина України.
ІПН (індивідуальний податковий номер).
Крім того, студенту - студентський квиток, пенсіонеру - пенсійне посвідчення.

#

УМОВИ КРЕДИТУ


Найменування кредитної програми

Термін кредитування, міс.

Сума кредиту, грн.

Процентна ставка в день,%

Перший внесок

Разова комісія від суми кредиту

«Розстрочка»

3 500 - 50000 0 від 0%* Так**
«Кредит»

4-12 500 - 50000 0,274 від 0%* Відсутня

* Для постійних клієнтів, від 10% для нових клієнтів «Кредитор XXI».
** Разова комісія залежить від суми кредиту обраного товару і може складати від 60 до 900 гривень.

ОТРИМАТИ ЧУДОВУ ПРИКРАСУ ВЖЕ СЬОГОДНІ, А ПЛАТИТИ ПОСТУПОВО!

#

Тепер ця можливість доступна і покупцям мережі магазинів «ЮВЕЛІРНА КАРТА».


Для цього потрібно зробити 3 простих кроки:
Крок 1
Виберіть прикрасу в магазині або замовте на сайті (доставка до магазину - безкоштовна!), проінформуйте продавця про бажання придбати виріб в кредит та надайте свої документи.
Крок 2
Вам передзвонить наш співробітник для заповнення заявки на отримання кредиту.
Крок 3
Після підтвердження кредиту, надайте продавцеві код з смс і отримаєте свою прикрасу.
На даний момент послуга доступна у магазинах «Ювелірна карта».
#

Кредит на купівлю золота

Якісні золоті прикраси - мрія будь-якої людини. Вони дозволяють виглядати красиво і відчувати себе впевнено при спілкуванні з оточуючими. Але вартість золота не така вже й мала, і іноді збирати гроші на дійсно гарні золоті вироби доводиться дуже довго. Що ж робити в тому випадку, коли коштів для покупки недостатньо, а золоту прикрасу хочеться отримати якомога скоріше? Кредит на купівлю золота, який ви можете отримати в відомої мережі магазинів «Ювелірна карта», - це можливість вже сьогодні виглядати просто неперевершено.

Навіщо довго збирати кошти і з нетерпінням чекати покупки, якщо можна купити золото в кредит? Тим більше, що його умови дуже доступні - досить одразу сплатити лише 10% від вартості покупки, а решту сплачувати частинами протягом року.

Взяти золото в кредит дуже просто, адже для цього необхідний мінімум документів. Достатньо паспорта, який підтверджує, що вам не менше 18 і не більше 75 років, а також індивідуального податкового номера (ІПН). І це все! Ви зможете вже сьогодні радіти новим золотим прикрасам, або подарувати близьким дійсно гарний і приємний подарунок, за який вони будуть вам безмежно вдячні.

Переваги отримання кредиту на золото

Мережа магазинів «Ювелірна карта» - це ваша можливість вже сьогодні отримати у володіння по-справжньому коштовні золоті вироби від кращих ювелірних будинків. Щоб отримати кредит під золото, вам немає необхідності ходити і збирати безліч документів, як цього вимагають бюрократи в банках. Крім того, нам не потрібно підтвердження вашої платоспроможності. Якщо ви прийшли до нас за прикрасою - будьте впевнені, що ви її отримаєте. Для цього потрібно зробити 3 простих кроки:

  • Відвідайте один з магазинів золота «Ювелірна карта», в якому надають послугу «Золото в кредит», вибирайте будь-яку прикрасу з представленого вашій увазі великого асортименту.
  • Проінформуйте продавця про бажання придбати виріб в кредит і надайте свої документи.
  • Після підтвердження кредиту, надайте продавцеві код з смс і отримаєте свою прикрасу.

Вже сьогодні ви можете красуватися в нових золотих прикрасах, а платити за них поступово. Оплата суми, розбитою на 12 частин, абсолютно не вдарить по вашому бюджету. Це просто, зручно і швидко.