ШВИДКЕ ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ «ТЕХНОСКАРБ»

#

ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА:

Вік 18-75 років.
Паспорт громадянина України.
ІПН (індивідуальний податковий номер).
Крім того, студенту - студентський квиток, пенсіонеру - пенсійне посвідчення.

#

УМОВИ КРЕДИТУ

Термін кредиту - до 12 місяців
Перший внесок - від 10%

#

ОБЕРІТЬ ВАРТІСТЬ ТОВАРУ ТА ТЕРМІН КРЕДИТУ

Для цього скористайтесь калькулятором в картці товару, що Вас цікавить, на сайті комісійної техніки ТЕХНОСКАРБ.

КОРИСТУВАТИСЯ ТЕХНІКОЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ, А ПЛАТИТИ ПОСТУПОВО!

#

Тепер ця можливість доступна і покупцям мережі магазинів комісійної техніки «ТЕХНОСКАРБ».

Для цього потрібно зробити 3 простих кроки:

Крок 1
Відвідайте сайт магазина комісійної техніки ТЕХНОСКАРБ. Вибирайте товар який Вам сподобався, та натискайте "Купити в кредит". 

Крок 2
Після підтвердження покупки, заповніть Анкету-заявку на сайті магазина комісійної техніки ТЕХНОСКАРБ.

Крок 3
Після підтвердження кредиту, сплатіть перший внесок та отримайте товар. 

#

Кредит на побутову техніку

Сучасній людині важко уявити своє життя без величезної кількості помічників, які так його полегшують, роблять цікавішим. Телевізор, мікрохвильова піч, комп'ютер, пральна машина, мобільний телефон - це речі, без яких не може обійтися практично жодна людина.

Але що робити, якщо техніка потрібна дуже терміново, а грошей на її покупку недостатньо? З «Кредитором» все просто - ви можете взяти кредит на побутову техніку. Це дуже зручно і швидко - ви зможете користуватися технікою вже в день оформлення кредиту.

Кредит на купівлю техніки в магазинах «ТЕХНОСКАРБ» - це швидко і зручно. Для отримання кредиту вам необхідно пред'явити зовсім мало документів - вистачить паспорта, що підтверджує, що ваш вік становить не менше 18 і не більше 75 років, а також індивідуального податкового номера. Якщо ви студент, необхідно буде пред'явити студентський квиток, а якщо пенсіонер - пенсійне посвідчення.

Взяти кредит під техніку дуже легко, так як умов зовсім мало. Досить зробити перший внесок у розмірі 10 відсотків від загальної суми, а все інше віддавати частинами протягом 12 місяців.

Переваги отримання кредиту на побутову техніку

Кредит на техніку - це можливість вже сьогодні користуватися будь-якою необхідною побутовою технікою, яка потрібна вам дуже терміново, а гроші на її покупку ви ще не встигли зібрати. Найпростіший приклад - втрата або поломка мобільного телефону. Річ на сьогоднішній день вкрай необхідна, і потрібна кожного дня. Але якісний мобільний телефон коштує чимало, і кредит на техніку з 18 років стане ідеальним виходом у разі, якщо у вас недостатньо коштів на його придбання.

Це дуже зручно - оплата частинами дозволяє щомісяця виділяти на погашення зовсім незначну суму, а натомість ви отримуєте можливість вже сьогодні користуватися технікою.

Щоб отримати кредит під побутову техніку, вам необхідно зробити два простих кроки:

  • Прийти в один з магазинів комісійної техніки «ТЕХНОСКАРБ», які надають даний вид послуги, і вибрати той товар, який вам необхідний. Після цього продавець віддасть вам рахунок-фактуру, в якому ви знайдете детальну інформацію по кредиту.
  • Після того, як ваш кредит підтвердять, оплатити перший внесок і отримати придбану техніку.

Кредит на техніку. Навіщо чекати до завтра? Користуйтесь сьогодні.


ПЕРЕЙТИ ДО ПОКУПОК