ОПЛАТА ЗА КРЕДИТАМИ ЛОМБАРДІВ

ОПЛАТА ЗА КРЕДИТАМИ ЛОМБАРДІВ «СКАРБНИЦЯТМ» ТА «СВІЖА КОПІЙКАТМ» БЕЗ КОМІСІЙ! !

ТОВ «Фінансова компанія «Кредитор XXI» пропонує своїм Клієнтам можливість здійснювати оплату за ломбардними кредитами ломбардів «СКАРБНИЦЯтм» та «СВІЖА КОПІЙКАтм» у відділеннях Компанії без додаткових комісій!

УМОВИ ОПЛАТИ ЗА КРЕДИТАМИ ЛОМБАРДІВ:


1. ВИ МАЄТЕ НАЯВНИЙ ЧИННИЙ ДОГОВІР ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ З ЛОМБАРДАМИ «СКАРБНИЦЯтм » АБО «СВІЖА КОПІЙКАтм »
Ви є позичальником ломбардів «Скарбницятм» або «Свіжа копійкатм». Ви плануєте сплатити проценти за користування кредитом та повернути суму кредиту відповідно до умов договору кредиту під заставу.

2. ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ РЕЄСТРАЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ (ID/CS КОДИ) ДОГОВОРУ ТА СУМУ ПЛАТЕЖУ ЗА ДОГОВОРОМ
Для здійснення оплати Вам необхідно повідомити касиру у відділенні реквізити ломбардного договору (ID/CS коди) та надати документ, що ідентифікує Вашу особу. Мати договір із собою не обов’язково.
Зверніть увагу! Якщо сума операції дорівнює чи перевищує 15 тис. грн., Вам знадобиться оригінал паспорту та документ, що містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України.

3. МІНІМАЛЬНА СУМА ДЛЯ ОПЛАТИ ДОРІВНЮЄ ВАРТОСТІ ОДНОГО ДНЯ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ
Сума переказу, яка вноситься позичальником ломбарду до операційної каси з метою здійснення платежу за кредитним договором, не може бути меншою вартості одного дня користування кредитом за Вашим договором.

4. УСІ ОПЛАТИ ЗА ЛОМБАРДНИМИ КРЕДИТАМИ – БЕЗ КОМІСІЙ ТА ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ
Сплачуйте проценти за користування та суму кредиту ломбардів «Скарбницятм» та «Свіжа копійкатм» БЕЗ КОМІСІЙ через відділення ТОВ «Фінансова компанія «Кредитор XXI».

Здійснити оплату Ви можете у відділеннях