ЗАЯВКА ОНЛАЙН НА ПАРТНЕРСЬКИЙ КРЕДИТ

ОТРИМАЙТЕ РІШЕННЯ ПО ПАРТНЕРСЬКІЙ ПРОГРАМІ ЗА 30 ХВИЛИН

#

ПРЕИМУЩЕСТВА

 • • ОДНА ЗАЯВКА ВІДРАЗУ В КІЛЬКА ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ/БАНКІВ
 • • ВИ МОЖЕТЕ ОБРАТИ КРАЩУ ДЛЯ ВАС ПРОПОЗИЦІЮ
 • • ЕКОНОМІЯ ЧАСУ НА ЗВЕРНЕННЯ ДО КОЖНОЇ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ/БАНКУ ОКРЕМО
 • • ДЛЯ ВАС ЦЕ БЕЗКОШТОВНО, ШВИДКО І ВИГІДНО
 • • ТЕРМІН КРЕДИТУВАННЯ ВІД 7 ДНІВ ДО 60 МІСЯЦІВ
 • • ЩОМІСЯЧНА КОМІСІЯ ВІД 0,01% ДО 4%

Наш партнер це фінансовий супермаркет «Finline» - сервіс підбору кредитів, дозволяє подати он-лайн заявку на споживчий кредит готівкою до 200 000 грн.


Що це Вам дає: Ваша первинна інформація для аналізу кредитоспроможності із заявленою сумою кредиту проходить перевірку. В результаті Вам надається попереднє рішення про видачу кредиту і Вам дається можливість вибрати найкращі умови, якщо Ви ще не визначилися, в якій фінансовій установі/банку кредитуватися.


Заявка обробляється за 30 хвилин, протягом яких Вам вже надходять як мінімум 3 пропозиції. Ви можете оформити кредитну карту, кредит готівкою на відділенні або кредит готівкою з переказом коштів на Вашу банківську карту.

Фінансові установи/банки вибираються не випадково, Ви отримує тільки ті пропозиції, які Вам підходять як найкраще. Одна заявка відправляється на розгляд відразу в кілька найбільш перспективних фінансових установ/банків, звідки швидко приходить відповідь.

Якщо рішення позитивне і Вам готові надати кредит на вигідних умовах, Вам залишається обрати спосіб отримання коштів і підписати всі необхідні документи.


Ви завжди можете відмовитися від пропозиції фінансових установ/банків.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

#

1. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

«Finline» - автоматично відправляє Вашу заявку в один або кілька фінансових установ/банків, які з більшою ймовірністю можуть видати Вам кредит. Співробітник колл-центру фінансової установи/банку зателефонує Вам за контактним телефоном, вказаним в заявці і уточнить дані. Необхідно при собі мати дані паспорта та ІПН. Якщо рішення позитивне і Вам готові надати кредит на вигідних умовах, Вам залишається обрати спосіб отримання грошей і підписання всіх необхідних документів.

2. ЯКІ ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ/БАНКИ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ?

Вам зателефонують банки або фінансові установи, які з найбільшою ймовірністю нададуть Вам кредит. «Finline» офіційно співпрацює з Альфа банком, ПУМБ, Ідея банк, ОТП банк, Форвард банк, Приват банк, Мега банк і іншими банками та організаціями що кредитують. Банки і фінансові установи аналізують дані, вказані Вами в заявці і передзвонюють Вам.

3. У СКІЛЬКИ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ/БАНКІВ ВІДПРАВЛЯТЬ МОЮ ЗАЯВКУ?

Ми зацікавлені в тому, щоб Ви отримали необхідний Вам кредит і як можна швидше, тому Ваша заявка відправляється не в десяток фінансових установ/банків, а тільки в 5 в яких у Вас високі шанси на отримання кредиту.

4. ХТО ПОБАЧИТЬ МОЇ ОСОБИСТІ ДАНІ?

Ваші дані побачать тільки фінансові установи/банки, в яких у Вас високі шанси на отримання кредиту.

5. ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ?

Так, для отримання кредиту не потрібен поручитель.

6. ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКІВ:

 • Громадянство України.
 • Вік від 21 років.

7. НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТІВ І ПОЗИК:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Довідка про доходи (тільки у разі отримання кредиту від банку)
 • Пенсійне посвідчення (для пенсіонерів)

8. УМОВИ ОТРИМАННЯ:

Відсоткова ставка за споживчими кредитами - від 30% річних. Сума кредиту від 500 до 200 000 грн, надаються на термін від 7 днів до 60 місяців. У разі порушення графіка виплат розмір неустойки становить від 0,10% від суми прострочення в день, але не більше 10% від суми кредиту; в разі тривалої затримки виплат інформація про позичальника передається в бюро кредитних історій. Остаточні умови Вам озвучать під час безпосереднього спілкування зі співробітником фінансової установи/банку.

9. НАСЛІДКИ НЕ ПОВЕРНЕННЯ ПОЗИКОВИХ КОШТІВ:

У разі неповернення в обумовлений термін суми кредиту або суми відсотків за користування позиковими коштами фінансова установа/банк змушена нараховувати штраф за прострочення платежу. Більшість фінансових установ/банків йдуть на поступки і дають 3 додаткових робочих дня для оплати. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нарахований штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів і позик, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При допуск прострочення продовження позики неможливе.

Про всіх терміни виконання платежу фінансові установи/банк своєчасно інформує Вас по СМС або електронною поштою. Рекомендуємо Вам вносити платіж в день отримання даних нагадувань. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.